Czas urlopów

{[description]}

Czas urlopów

Szanowni Państwo ! Zbliża się czas urlopów. Przez wielu z nas, jest to najbardziej wyczekiwany okres w roku kalendarzowym. Czas odpoczynku, relaksu, naładowania akumulatorów, ale także czas dla Rodziny, Znajomych i Przyjaciół. Letnie temperatury, długie wieczory i dni, zachęcają nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Niestety jest też druga strona medalu. Biorąc pod uwagę statystki, sezon wakacji jest najniebezpieczniejszym okresem na drogach, ale nie tylko. Spółka ARTMEDIK podjęła wyzwanie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas wakacji, przygotowaliśmy cykl odcinków informacyjno-edukacyjnych, poświęconych najczęstszym zagrożeniom, urazom i chorobom, które mogą się nam przydarzyć podczas sezonu letniego. Mamy nadzieję, iż pomogą one Państwu w rozpoznaniu i podjęciu odpowiednich działań, w przypadku gdy będziecie obserwatorami lub sami doświadczycie, któregoś z prezentowanych zdarzeń.
Począwszy od dnia dzisiejszego, w każdy piątek, przez cały okres wakacji, na naszym kanale w serwisie Youtube, będziemy publikować odcinek z cyklu „Bądź bezpieczny z ARTMEDIK”. Mamy nadzieję, iż będą to dla Państwa cenne lekcje.
Zaglądajcie na nasz fanpage lub kanał na YT, publikujcie i udostępniajcie wirtualne poradniki, abyśmy dotarli do jak największej liczby Osób.
Pamiętajmy, szczególnie w tym okresie, o bezpieczeństwie własnym i naszych najbliższych.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.


Zespół ARTMEDIK 

 


Podobne w kategorii