Pakiety

Pakiet Fizjoterapeutyczny
cena 720 zł za 10 wizyt.


 10 wizyt z wykorzystaniem ćwiczeń usprawniających i terapii manualnej.

Lekarz zalecił Ci ćwiczenia z fizjoterapeutą lub cierpisz na bóle kręgosłupa? A może chcesz skorygować wady postawy lub powrócić do sprawności po urazie?


Pakiet ArtMama
zajęcie grupowe
- cena 110 zł za 4 wejścia.

 

  • Zajęcia skierowane są do Pań chcących się idealnie przygotować do ciąży oraz porodu, pomożemy pomyślnie przetrwać okres połogu oraz pokażemy jak wrócić do sprawności po urodzeniu dziecka.
  • Specyfika zajęć opiera się na profilaktyce zmian w ciele kobiety w czasie ciąży, przygotowaniu jej ciała do narodzin dziecka i umiejętności świadomego użycia go w porodzie a także jak mądrze i zdrowo wrócić do formy.
  • Pod okiem fizjoterapeuty pokażemy jak pracować z oddechem aby nie obciążać brzucha, jak funkcjonować w najczęściej spotykanych dysfunkcjach poporodowych takich jak:
    wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego, rozejście mięśnia prostego brzucha, problemy gastryczne , bolesne miesiączki, zespoły bólowe kręgosłupa itp.

W ramach naszego pakietu skorzystasz z 10 wizyt, podczas których zastosowana będzie terapia indywidualna i/lub ćwiczenia usprawniające. Program ćwiczeń terapii zostanie dobrany indywidualnie  z uwzględnieniem m.in. w wieku i rodzaju dolegliwości. Fizjoterapeuta korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia zastosuje rożne techniki, które zmniejszą ból, zregenerują mięśnie i poprawią wzorce ruchowe. Podczas ćwiczeń zostaną wykorzystane m.in. piłki, ciężarki i taśmy.

Pamiętaj:
prawidłowo prowadzona terapia manualna pomaga przyśpieszyć powrót do sprawności.

Kupując pakiet otrzymujesz jedną wizytę gratis!